Рубрики

Укладання даху з очерету

В сучасному будівництві задіють велику безліч будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому вибрати саме кращу пропозицію не складе зусиль. Зараз набирає величезну популярність очерет, який володіє винятковою екологічною чистотою, що дуже вигідно його виділяє серед інших будівельних матеріалів. Камиш застосовується для монтажу покрівлі найрізноманітніших споруд, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, крім цього для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Дах з очерету туристичних споруд — це не тільки екологічно безпечно, але і досить красиво і привабливо, адже дах з очерету буде сильно вигідно виражатися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Покрівля з очерету має ряд достоїнств:

— Чудова теплоізоляція, яка надає можливість повністю відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення даху;

— Краща шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, дах з очерету може прослужить до 80 років, при хорошою експлуатації;

— Оптимальні ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину будівлі;

Це основні якості, які виділяють очерет як сучасного будівельного матеріалу, але насправді їх суттєво більше.

Дах з очерету можна почати робити своїми силами, адже очерет зростає майже всюди, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні даху з очерету приватного будинку, суттєво краще найняти фахівців, які вміють працювати по новим технологіям і справлять все максимально якісно і швидко. Після монтажу очеретяного даху необхідно зробити його обробку протипожежними засобами, щоб виключити можливість загоряння, адже очерет чудово горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

You must be logged in to post a comment.

Реклама на сайте: